Torpédo Havířov

Florbalový klub

TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L

Poslední zápas 02.03.2024

 

TJ Sokol Dvůr Králové n/L

Dvůr Králové

3:7

Gorily Plzeň

Plzeň

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. FBC Slavia Praha 12:2 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 11.09.2022Neděle 13:00 Live přenos
2. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 3:4 PR Florbalová akademie MB 17.09.2022Sobota 18:00 Live přenos
3. TJ Sokol Koberovy 3:8 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 25.09.2022Neděle 17:00 Live přenos
4. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 6:4 FBC Kutná Hora 01.10.2022Sobota 18:00 Live přenos
6. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 4:3 SN Orel Rtyně v Podkrkonoší 15.10.2022Sobota 18:00 Live přenos
5. FBC Panthers Liberec 8:4 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 16.10.2022Neděle 18:00 Live přenos
7. Florbal Primátor Náchod B 3:2 SN TJ Sokol Dvůr Králové n/L 22.10.2022Sobota 20:00 Live přenos
8. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 9:6 FBŠ Všestary 29.10.2022Sobota 18:00
9. FBC Liberec B 10:7 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 06.11.2022Neděle 15:00 Live přenos
10. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 11:2 FBC Pitbulls Kolín 12.11.2022Sobota 18:00
11. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 5:2 Floorball Club FALCON 19.11.2022Sobota 20:00 Live přenos
12. Florbalová akademie MB 6:8 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 27.11.2022Neděle 13:00 Live přenos
13. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 4:3 TJ Sokol Koberovy 03.12.2022Sobota 20:00 Live přenos
14. FBC Kutná Hora 10:3 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 11.12.2022Neděle 18:00
15. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 7:8 FBC Panthers Liberec 17.12.2022Sobota 20:00
16. Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:5 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 07.01.2023Sobota 18:00
17. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 8:2 Florbal Primátor Náchod B 14.01.2023Sobota 18:00
18. FBŠ Všestary 7:4 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 22.01.2023Neděle 18:00
19. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 5:6 PR FBC Liberec B 28.01.2023Sobota 18:00
20. FBC Pitbulls Kolín 5:6 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 04.02.2023Sobota 18:00
21. Floorball Club FALCON 10:9 TJ Sokol Dvůr Králové n/L 12.02.2023Neděle 18:00
22. TJ Sokol Dvůr Králové n/L 4:8 FBC Slavia Praha 18.02.2023Sobota 18:00

ligová tabulka

1. Rtyně v Podkrkonoší 22 157:88 53
2. Náchod B 22 141:99 47
3. Falcon 22 162:130 43
4. Sparta Praha 22 177:134 37
5. Turnov 22 126:124 36
6. Slavia Praha 22 130:131 31
7. Dvůr Králové 22 131:125 31
8. Jablonec 22 130:129 31
9. Mladá Boleslav 22 118:134 29
10. Jičín 22 118:147 24
11. Panthers Liberec 22 148:191 25
12. Liberec B 22 150:256 8
Kompletní tabulka
Hlavní partner
Město Dvůr Králové nad Labem
Partneři
Hořické trubičky Strix Výkup palet Dent mode Hostinec U Rudolfa III. AYETO eco Milujeme dorty Salming Královédvorsko.cz
Partneři mládežnických kategorií
DISPA s.r.o. Lesy města Dvůr Králové nad Labem ETIGRAF, s.r.o. JUTA a.s. J. Škop a spol., s.r.o. VACEK - dveře / okna

© 2024 TJ Sokol Dvůr Králové n.L. - Všechna práva vyhrazena info@florbaldk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 9220
Posledních 30 dnů: 201 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 2