3:7

Gorily Plzeň

Plzeň

Tři body z venkovního zápasu

V neděli čekal Dvůr výjezd do Turnova, kde pořádali své domácí utkání Florbal Koberovy.

Soupeř nebyl úplnou neznámou, jelikož proti němu áčko sehrálo na konci srpna přípravný zápas. Menší rozměry hřiště znamenaly plno tvrdých soubojů a hra tak byla dost rozkouskovaná. První branku vstřelil po nedůrazu v brankovišti domácí Švitorka. Do šatny se však šlo za vyrovnaného stavu díky brance Vašáka.

Tvrdý ale férový zápas zvrátil Dvůr na svoji stranu ve 27. minutě brankou ten večer čtyřbodového Suka. V půlce zápasu zvyšoval už na 3:1 po krásné přihrávce Vovese Hráský. Jenže v postatě hned po buly Koberovy snížili znovu na rozdíl jedné branky. O necelé dvě minuty později šel Dvůr opět do dvoubrankového vedení, když pěkně rozehranou strandardku uklidil do branky Heřmanský.

Závěrečná část už patřila Dvoru. Postupně se prosadili Suk, Hráský, Dlouhý a gólový účet Dvoráků uzavřel kanonýr Janíček. Na konečných 3:8 snížil po pěkné individuální akci domácí Šmída.

Vysoké vítězství je nejlepší pozvánkou na další domácí zápas, který se bude hrát v sobotu 1.10. od 18 hodin ve Strži. Přijďte znovu udělat bouřlivou atmosféru a dotlačit Dvůr k dalším bodům do tabulky!

Konečné skóre: 3:8 (1:1,1:3,1:4)
Počet střel: 26:24 (12:6,8:10,6:8)
Hráč utkání domácí: Primásek
Hráč utkání hosté: Voves

Sestava Dvora: Stibor (Němec) - Kuneš, Dlouhý, Suk, Vašák, Janíček - Háze, Jebousek, Říha, Zíbr, Neumann - Krejcar, Hráský, Heřmanský, Voves