Torpédo Havířov

Florbalový klub

TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L

Poslední zápas 16.09.2023

 

TJ Sokol Dvůr Králové n/L

Dvůr Králové

2:3
Po prodl.

FBC Slavia Praha

Slavia Praha

Přiští zápas 23.09.2023

 

FBC Liberec B

Liberec B

:
od 00:00

TJ Sokol Dvůr Králové n/L

Dvůr Králové

Mladší žáci posilnění o žákyně odehráli další turnaj

Neděle 15. 1. 2023 byl hrací den pro družstvo mladších žáků. Vzhledem k počtu jejich dostupných hráčů, bylo třeba, aby jim na pomoc přispěchal výběr z děvčat. Role spasitelů se tak ujaly Josková, Vávrová, Valová, Rousková, Gabrielová a také náš tradiční náhradník a parťák, mladičký Oliver Vala. Proti společným silám dvorského florbalu nastoupily týmy Dobrušky, Trutnova a Hořic. Utkání se hrála souběžně na dvou hřištích, kdy celky soupeřů hrajících proti sobě byly rozdělené na dvě poloviny. Po patnácti minutách následně jeden z klubů protočil své dvě uskupení a odehrála se další vzájemná čtvrthodinka.

 

            Holky již tradičně potvrdily, že jim v žilách koluje florbalová DNA a všechny přihlížející bavily svým zaujetím pro hru, nábojem a euforií. V přímém porovnání s klučičím týmem našeho Sokola obstály na jedničku.

 

            V obraném pásmu předváděly jisté výkony Josková i Gabrielová. Soupeři přes ně procházeli těžce a po několika soubojích u mantinelu i s velkým respektem. Navíc aktivně podporovaly i směrem dopředu útočnými výlety.

 

            Spolupráce Vávrové a Valové se nezadrhla ani tentokrát. Valová nasázela dohromady 8 branek, což je nejvyšší číslo týmu a Vávrová ji na pět z toho asistovala. Obě klasicky ukázaly svůj fyzický rozsah a svojí aktivitou obsáhly celé hřiště.

 

            Ukázkově klapala i dvojice Rousková – Vala, která nasázela 2 respektive 6 branek. Ella s Oliverem předvedli několik pohledných kombinací a jich pressing působil rivalům nemalé problémy v rozehrávce.

 

Slova trenéra: „Turnaje, kam jezdíme na pomoc klukům, bereme jako součást tréninkového procesu. Holkám doporučujeme zkoušet věci, které po nich chceme v našich zápasech i za cenu většího rizika. To, že pak odehrají tři tak kvalitní utkání, je příjemný bonus navíc. Třeba taková Ella Rousková odehrála dnes zřejmě svůj nejlepší turnaj. A ještě si dovolím na závěr malou hru čísel: Sourozenecké duo rodiny Valových postaralo o 70 % gólů týmu. Jsme s děvčatama velmi spokojeni. Ostatně jako vždy.“

Diskuze k článku

ligová tabulka

1. Rtyně v Podkrkonoší 2 14:9 5
2. Jičín 2 13:12 4
3. Náchod B 2 11:5 3
4. Sparta Praha 2 20:15 3
5. Panthers Liberec 1 9:8 3
6. Dvůr Králové 2 6:6 3
7. Mladá Boleslav 2 9:14 3
8. Falcon 2 8:13 3
9. Slavia Praha 2 8:8 2
10. Jablonec 1 5:6 1
11. Turnov 2 7:10 1
12. Liberec B 2 11:15 1
Kompletní tabulka
Hlavní partner
Město Dvůr Králové nad Labem
Partneři
Hořické trubičky Strix Výkup palet Dent mode Hostinec U Rudolfa III. TANA realitní kancelář AYETO eco Milujeme dorty Salming Královédvorsko.cz
Partneři mládežnických kategorií
DISPA s.r.o. Lesy města Dvůr Králové nad Labem JUTA a.s. J. Škop a spol., s.r.o. VACEK - dveře / okna

© 2023 TJ Sokol Dvůr Králové n.L. - Všechna práva vyhrazena info@florbaldk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 5857
Posledních 30 dnů: 469 | Posledních 7 dnů: 169 | Poslední den: 4