Torpédo Havířov

Florbalový klub

TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ N/L

Poslední zápas 02.03.2024

 

TJ Sokol Dvůr Králové n/L

Dvůr Králové

3:7

Gorily Plzeň

Plzeň

Žákyně za sebou mají další turnaj

Po téměř nekonečné pauze dvorská děvčata opět vyrazila na florbalové klání. Tentokrát se vydala do Hradce Králové, kde se postupně utkala s týmem Hradce Králové, České Skalice, Hostinné a nakonec opět s domácím celkem.

Na úvod reportu bychom chtěli podotknout, že z důvodu absence části realizačního týmu, bude dnešní sumář v okleštěné verzi.

Vzhledem k tomu, že nás čekal jeden zápas navíc oproti zvyklosti, povolali jsme do akce tři tváře mimo standardní tým. První z nich byl elév Oliver Vala, kterého již z našich turnajových souhrnů znáte. Následně Natálii Švábovou, která je také elévka a vůbec prvně nakoukla do našeho uskupení - a musíme říct, že předvedla chvályhodné vystoupení. A třetí jsme nazvali tajemně Fantomem.

Turnaj jsme tedy započali v souboji s prvním celkem Hradce Králové a hned z kraje se ukázalo, že to bude na obě strany příjemná podívaná. Hrubost a fauly zřejmě ještě spaly a my jsme viděli pohledné florbalové představení. Za holky se prosadila Rousková, Josková, Jarkovská a Klimešová. Dvougólový příděl dodala Vávrová, která zároveň velmi vyzrále proměnila nájezd. No a dvě branky také vstřelil náš Fantom (jedná se o dívku). Přičemž první dal tři vteřiny po svém debutovém vystoupení na hrací ploše a ten následující hned v dalším střídání. Tentokrát to však trvalo sekund pět. Minutu před koncem se smolně rozvlnila i síť za zády hvězdy Lii Mostecké a to nás stalo čisté konto. Konečný výsledek - výhra 8:1.

Následně přišel duel s klubem Česká Skalice. Zde také působí několik děvčat něžného pohlaví, což zvěstovalo velkou rivalitu. Tento motor poháněl ke skórování Gabrielovou, Jarkovskou dokonce dvakrát a Valovou, která pouhou vteřinu před koncem hrací doby srovnala na konečných 4:4.

Třetí v řadě, Hostinné, dívky z kraje utkání trochu nachytalo na švestkách a velkou aktivitou si rychle vybudovalo náskok o 5 branek. Postupem času se však Sokolky vrátily duchem zpět na plac a zahájily stíhací jízdu. Tu se však do zdárného konce dotáhnout nepodařilo, nicméně i tak je třeba ocenit jejich nasazení. Při prohře 7:4 se prosadila dvěma zásahy Jarkovská, a po jednom Klimešová a Josková.

A nakonec znovu Hradec a jeho druhý celek. Po jedné trefě jsou v pomyslné střelecké listině zapsány Josková, Pašťálková, Vávrová a Kloudová. Dva zářezy mají sourozenci Valovi – Oliver a Žaneta, a dnes úžasné hrající Fantom. Zároveň dvě nádherné asistence náleží gólmance Mostecké. Konečný výsledek - výhra 10:2.

Slova trenéra: “Dnes jsme na turnaji opět začleňovali do hry pár elévů - Štěpánku Pašťálkovou a Natku Švábovou. Olík s Mončou Klimešovou jsou také z nižších kategorií, i když v našem týmu již stálice. A i tak jsem naprosto nadšený. Herně hodnotím turnaj jako velmi vyzrálý. Holky hrály opravdu nádherně, ve vysokém tempu, obětavě, týmově. Byla radost na utkání koukat. Také jsme měli v týmu Fantoma. Rád bych tohle tajemství okolo ní ponechal, ale jen bych chtěl říct, že hrála naprosto báječně. Byl to její debut a byl sakra neskutečný. Chci hráčům poděkovat. V těchto kategoriích se na skóre nehraje a proto mě moc těší, jakým výborným způsobem náš klub reprezentují herním projevem.”

Diskuze k článku

ligová tabulka

1. Rtyně v Podkrkonoší 22 157:88 53
2. Náchod B 22 141:99 47
3. Falcon 22 162:130 43
4. Sparta Praha 22 177:134 37
5. Turnov 22 126:124 36
6. Slavia Praha 22 130:131 31
7. Dvůr Králové 22 131:125 31
8. Jablonec 22 130:129 31
9. Mladá Boleslav 22 118:134 29
10. Jičín 22 118:147 24
11. Panthers Liberec 22 148:191 25
12. Liberec B 22 150:256 8
Kompletní tabulka
Hlavní partner
Město Dvůr Králové nad Labem
Partneři
Hořické trubičky Strix Výkup palet Dent mode Hostinec U Rudolfa III. AYETO eco Milujeme dorty Salming Královédvorsko.cz
Partneři mládežnických kategorií
DISPA s.r.o. Lesy města Dvůr Králové nad Labem ETIGRAF, s.r.o. JUTA a.s. J. Škop a spol., s.r.o. VACEK - dveře / okna

© 2024 TJ Sokol Dvůr Králové n.L. - Všechna práva vyhrazena info@florbaldk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 9081
Posledních 30 dnů: 156 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5