SH ZŠ Strž, Dvůr Králové n.L., 17.9.2022 18:00

3 : 4

Po prodl.

(0:0,2:3,1:0)

Florbalová akademie MB

V sobotu 17.září čekala Dvoráky domácí premiéra v divizi. Soupeřem jim byla Florbalová akademie Mladá Boleslav, na jejíž soupisce najdeme i hráče se Superligovými zkušenostmi.

I přes bezbrankový stav byla první třetina atraktivní. Dvoráci byli o něco málo aktivnější, gól však vstřelit nedokázali.

Na začátku druhé třetiny se dostala Mladá Boleslav do tlaku a ve 23.minutě to zužitkoval veterán Tůma. Po necelých dvou minutách přidal další branku do sítě skvěle chytajícího Stibora Šlambora a když ve 30.minutě zvyšoval už na 3:0 Malý, nevypadalo to s Dvoráky zrovna růžově. To by však Dvůr nesměli hnát skvělí diváci, kterých se sešlo více než 100 a vytvořili skvělou atmosféru! Radost jim nejprve udělal kapitán Suk a 20 vteřin před koncem 2.třetiny nováček v první lajně Vašák.

Třetí třetina tak slibovala velké drama. A to se potvrdilo! Dvůr i Boleslav si dokázali vytvořit velké množství šancí, proti však byli skvěle chytající gólmani, později vyhlášeni nejlepšími hráči svých mužstev. Ve 40.minutě však Šimon konečně kapituloval. Po střele z otočky ho znovu prostřelil Suk a srovnal tím na 3:3. Další hromadu šancí už do konce třetiny nedokázal využít žádný z týmů a došlo tak na prodloužení 3 na 3.
 V něm byli šťastnějšími hosté, jenž dokázali dostat míček za záda Stibora minutu a půl před koncem prodloužení. Získali tak bonusový bod do tabulky.

Konečné skóre: 3:4pp (0:0, 2:3, 1:0, 0:1)
Počet střel: 38:26 (11:8, 10:7, 15:9, 2:2)

Sestava Dvora: Stibor (Němec) - Kuneš, Dlouhý, Suk, Vašák, Janíček - Kazda, Jebousek, Říha, Havran, Zíbr - Krejcar, Háze, Hráský, Heřmanský, Voves - Neumann